Seko mums Instagram
Seko mums portālā Facebook
Seko mums Twitterī

"RE Autoclub" atklāj sezonu ar FIA Pasaules kausa 1. posmu – vienīgo sniega posmu

19.02.2017

No 24. līdz 26.februārim Karēlijā, Krievijā norisināsies pirmais FIA Pasaules kausa un Krievijas čempionāta posms rallijreidā “Northern Forest 2017”, kas sastāvēs no 3 ātrumposmiem. Tajā piedalīsies trīs''RE Autoclub'' pārstāvētās ekipāžas.

Pasaules kausa 1.posmā rallijreidā, kā arī Krievijas čempionāta 1.posmā Latvijas autosporta komandu “RE Autoclub” pārstāvēs 4 ekipāžas:

  • Jouni Ampuja, Markku Hurskainen, Somija (Mitsubishi MPR 107) 

J. Ampuja ir piedalījies vairāk kā 200 sacensībās, tai skaitā arī 2015.gada Krievijas čempionāta posmos. Taču šobrīd J. Ampujam nav tik aktīva pilota karjera kā autosporta instruktora karjera. Pagājušajā gadā ziemas posmā “Northern Forest” ekipāžu piemeklēja tehniskas ķibeles, un vajadzēja izstāties, lai arī sacensībā uzrādīja otro labāko rezultātu aiz T.Lauronena. Šogad somi ir apņēmības pilni kāpt uz podiuma.

  • Tapio Lauronens, Toni Lauronens, Somija (Mitsubishi L2)

Tapio Lauronen ir pieredzējis Somijas rallija un rallijsprinta braucējs. Viņš ir iemīļojis tieši šo, ziemas rallijreida posmu un jau piedalās tajā vairākus gadus. Tapio Laurinen pagājušā gada sacensībās parādīja ātrāko laiku un startēja pirmo reizi kopā ar savu dēlu. Šogad abi ir gatavi atkārtot veiksmīgo sniegumu.

  • Aleksandrs Terentjevs, Aleksejs Berkuts, Krievija (Ford Raptor F150SVT)

A. Terentjevs ir pieredzējis Krievijas čempionāta rallijreidā dalībnieks un arī visstabilākā rezultāta ieguvējs, jo pēdējos gadus ieguvis pirmo vietu T2 klasē gan Krievijas Čempionātā, gan arī triumfējis pagājušā gada Africa Eco Race sacensībās.

Debijai Pasaules kausa 1.posmam rallijreidā autosporta komanda “RE Autoclub” ir viennozīmīgi gatava: “Mums sacensībās ir viens no grūtākajiem uzdevumiem – iegūt pirmo vietu atkal un atkal. Mūsu mērķis vairs nav dalība sacensībās, bet gan 1.vietas iegūšana. Katras sacensības nes lielu atbildību, un tieši tādēļ arī šim posmam esam ilgi gatavojušies, lai sasniegtu rezultātu.” stāsta “Re Autoclub” vadītājs Roberts Elbakjans.

Rallijreids “Northern Forest” ir vienīgais sniega un ledus klātais rallijreida posms FIA Pasaules kausa posmu sērijā. Tas ir iespaidīgākais un populārākais rallijreida posms Krievijā. Tas norisināsies Krievijā, Karēlijā un tajā piedalīsies vairāk kā 25 ekipāžas no tādām valstīm kā Tunisija, Somija, Francija, Saūda Arābijas, Lietuvas, Polijas un Krievijas.
Dalībniekiem būs jāmēro 3 ātrumposmi: 1.posms 103 km, 2. - 125 km un 3.-180 km.


Sekojiet līdzi tiešajām reportāžām no norises vietas ''RE Autoclub'' sociālajos tīklos:
www.facebook.com/reautoclub  
www.twitter.com/REautoclub
www.instagram.com/reautoclub